Пригоди з таксі

Водій таксі побив зоряних пасажирів

Водій таксі Блюз побив зоряних пасажирів посеред Києва. Жертвами стали телеведуча телеканалу ТЕТ і український репер Вова зі Львова».
Міськими легендами про те, як таксисти нападають на беззахисних дівчат, батьки не даремно лякають юних студенток. Виявляється, планову перевірку психічного здоров’я або елементарної адекватності своїх кадрів не завжди проводять навіть найбільші служби столичного таксі. Телеведуча каналу ТЕТ Даша Ши з подругою і українським репером «Вовою зі Львова» поверталися ввечері з домашньої вечірки друзів, викликавши по телефону «Блюз-таксі».

В дорозі Даша розмовляла по телефону, голосно сміючись. Таксист зажадав припинити розмову. На резонне запитання ведучої, чому вона не може говорити в таксі по телефону, водій закричав: «Це моя машина – мої правила!» Потім він зупинив автомобіль, вибіг, відкрив двері і вигнав Дашу з машини прямо на проїжджу частину. Дівчина, абсолютно сторопівши від такого повороту подій, спробувала піднятися, але тут же знову була кинута на дорогу. Потім таксист витягнув репера Вову і почав бити його на капоті машини. Водії зупинилися поруч машин спробували напоумити збожеволілого водія, але він був абсолютно не в собі, витяг останню дівчину, все ще сиділа в таксі і вдарив її по обличчю.

«Вова зі Львова», замість того, щоб заступитися за подруг, в кращих традиціях гангста-репу просто втік. «Я хотіла допомогти подрузі, але Вова тримав мене і казав, щоб я не влаштовувала цирк, що це нормальна ситуація, – розповідає Даша. – Зате, поки він тримав мене за руки, я встигла ногою розбити фару машини і відбити радіаторну решітку. Навіщо взагалі ці скалічені хлопчики, якщо дівчата давно вже навчилися постояти за себе набагато краще?!»

Тут же зателефонувавши в «Блюз-таксі», з питанням, як таке взагалі могло статися, вони отримали сухий відповідь «Звертайтеся в міліцію». Що вони і зробили тут же, повідомили в прес-службі телеканалу ТЕТ. На щастя, номер і марку машини вони записали. Тепер справою будуть займатися правоохоронні органи, а потім – суд. Це стосується як особисто водія, так і служби таксі, яка наймає на роботу такі кадри. Їх чекає ще й журналістське розслідування на тему досить частого грубого поводження таксистів з дівчатами, яке і стає міською легендою, але, на жаль, найчастіше не знаходить ніякого покарання.” – повідомляє сайт “Аргументів і Фактів”.

Джерело: Аргументи і Факти

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close