Пригоди з таксі

Пасажир відкусив вухо таксисту

Правоохоронці Донецька затримали зловмисника, який скоїв напад на водія таксі.
Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Донецькій області.

Так, у вечірній час 27-річний шофер віз додому жінку. По дорозі він підібрав ще одного пасажира, який «голосував» на дорозі. Оскільки місце поруч з водієм було зайнято, молодий чоловік сів на заднє сидіння.

Не встиг автомобіль вирушити за маршрутом, як раптом задній пасажир обхопив таксиста руками і одночасно вп’явся зубами у вухо. Водій послухався наказу нальотчика і з’їхав з дороги на темну узбіччя. Жінка, яка виявилася свідком події, вилізла з таксі через водійське вікно.

Продовжуючи утримувати свою жертву за вухо, зловмисник зажадав «касу», але водій вже прийшов в себе, і чинив опір. Вирвавшись з захоплення, залишивши при цьому в зубах грабіжника шматок вуха, таксист вискочив з машини і привернув до себе увагу людей гучними криками.

В цей час грабіжник намагався завести автомобіль, щоб втекти, однак це в нього не вийшло. Оперативник з командою добровільних помічників приспіли вчасно і затримали зловмисника прямо в машині.

29-річний затриманий виявився раніше неодноразово судимим жителем Пролетарського району Донецька. Стосовно нього порушено кримінальну справу відразу за трьома статтями КК України: ст. 187 «Розбій», ч. 3. ст. 289 «Незаконне заволодіння автотранспортним засобом, поєднане з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя і здоров’я» і ч. 3 ст. 357 «Незаконне заволодіння будь – яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом». Максимальний термін, який йому загрожує 12 років позбавлення волі.

Джерело: УРА-Інформ

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close