Cartoons

Москвичів просять не сідати за кермо в морози

Департамент транспорту Москви попередив автомобілістів про те, що незабаром відлига зміниться морозом і закликав жителів міста утриматися від поїздок на особистому транспорті. Різке похолодання почнеться з 3 грудня. Температура в місті вже опустилася нижче мінус 5 градусів. На дорогах утворилася ожеледиця. За даними столичного Гідрометеобюро, це пов\’язано з приходом на територію регіону антициклону. Істотних опадів при цьому не очікується.Москвичів просять не сідати за кермо в морозиДепартамент транспорту Москви попередив автомобілістів про те, що незабаром відлига зміниться морозом і закликав жителів міста утриматися від поїздок на особистому транспорті. Різке похолодання почнеться з 3 грудня. Температура в місті вже опустилася нижче мінус 5 градусів. На дорогах утворилася ожеледиця. За даними столичного Гідрометеобюро, це пов\’язано з приходом на територію регіону антициклону. Істотних опадів при цьому не очікується.

Нагадаємо, що 28 листопада в Москві почався сильний снігопад, за два дні випала шоста частина зимової норми опадів. У розчищенні доріг було задіяно більше 1000 одиниць снігоприбиральної техніки. У ці дні столичні влади також зверталися до москвичів з проханням пересісти на громадський транспорт.
Сервіс Яндекс.Пробки оцінював завантаженість доріг у ранкові та вечірні години на 9 з 10 балів. Автомобілісти годинами стояли в пробках, деякі водії провели на МКАД всю ніч. Як розповів РІА Новини аналітик сервісу Яндекс.Пробки Леонід Медников, головною причиною величезних заторів на МКАД є фури, що буксують на льоду.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close