Cartoons

Вантажівкам заборонять вдень виїжджати на МКАД з 1 березня 2013


У суботу, 1 грудня, мер Москви Сергій Собянін і в.о. губернатора Московської області Андрій Воробйов домовилися про обмеження руху вантажних автомобілів по МКАД. Заборона набуде чинності з 1 березня 2013 року. Про це повідомляє «Российская газета» з посиланням на результати брифінгу в Мінтрансі.Вантажівкам заборонять вдень виїжджати на МКАД з 1 березня 2013
У суботу, 1 грудня, мер Москви Сергій Собянін і в.о. губернатора Московської області Андрій Воробйов домовилися про обмеження руху вантажних автомобілів по МКАД. Заборона набуде чинності з 1 березня 2013 року. Про це повідомляє «Российская газета» з посиланням на результати брифінгу в Мінтрансі.
Згідно з постановою, виїзд вантажівок на МКАД з 1 березня по 1 травня буде заборонено з 6 години ранку до 10 години вечора. У період з 1 травня по 1 жовтня, коли розпочнеться дачний сезон, обмеження продовжать ще на дві години – з 6 ранку до 12 години ночі.

«У міру того як буде вивільнятися трафік, ми почнемо вводити на МКАД нові маршрути громадського транспорту. У нас у департаменті транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури лежить 150 заявок на нові маршрути, що виходять на кільцеву автодорогу. Вводити їх зараз немає сенсу – автобуси будуть більше стояти, ніж їхати », – цитує видання С. Собяніна.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close