Cartoons

У вихідні на проспекті Миру відкриється реверсивна смуга


У Москві на проспекті Миру на ділянці від Садового кільця до Третього транспортного кільця з 1 грудня 2012 р. почне працювати реверсивна смуга. В даний час Центр організації дорожнього руху провів всю роботу по організації реверсивного руху: нанесена дорожня розмітка, встановлені спеціальні світлофори і запущена автоматизована система управління реверсивним рухом.У вихідні на проспекті Миру відкриється реверсивна смуга
У Москві на проспекті Миру на ділянці від Садового кільця до Третього транспортного кільця з 1 грудня 2012 р. почне працювати реверсивна смуга. В даний час Центр організації дорожнього руху провів всю роботу по організації реверсивного руху: нанесена дорожня розмітка, встановлені спеціальні світлофори і запущена автоматизована система управління реверсивним рухом.

Реверсивну смугу будуть задіювати для проїзду в ту чи іншу сторону в залежності від загальної завантаженості проспекту. Напрямок руху буде регулюватися реверсивними світлофорами, працюють у режимах «рух заборонено», «рух у бік області» та «рух в бік центру». За загальним правилом, у ранкові години, коли основний потік рухається з боку області, проїзд по смузі для реверсивного руху буде організовано у бік центру, а в другій половині дня – у зворотному напрямку, у бік області. Такі заходи допоможуть розвантажити проспект Миру на даній ділянці.
В даний час в Москві введено 5 реверсивних смуг: на Рязанському, Ярославському і шосе Ентузіастів (тимчасово не функціонує через реконструкцію), Волгоградському проспекті і Шереметьєвській вулиці.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close