Cartoons

Собянін розкритикував комунальників за прибирання снігу


Мер Москви Сергій Собянін розкритикував комунальників за погане прибирання снігу в центрі і на сході міста. Як повідомив на оперативній нараді в уряді міста столичний градоначальник, ці округи викликають «найбільше число запитань». При цьому мер підкреслив, що особливу увагу зараз слід приділити прибиранню снігу у дворах і міжквартальних проїздах.Собянін розкритикував комунальників за прибирання снігу
Мер Москви Сергій Собянін розкритикував комунальників за погане прибирання снігу в центрі і на сході міста. Як повідомив на оперативній нараді в уряді міста столичний градоначальник, ці округи викликають «найбільше число запитань». При цьому мер підкреслив, що особливу увагу зараз слід приділити прибиранню снігу у дворах і міжквартальних проїздах.
«У нас є управи, які справляються з великим обсягом снігу. Там, де виникають складності, значить, працює недобросовісний підрядчик. Таких потрібно або карати, або замінювати », – сказав мер.

Відзначимо, що раніше Собянін заявив, що в Москві «немає доріг, які стояли б через сніг». Мер відзначив, що прогноз погоди на найближчі дні невтішний, тому дана команда залучити додатково 1500 резервних машин за договорами з іншими підприємствами. В цілому, Собянін заявив, що роботою комунальників, які, як і дорожники, зараз працюють у три зміни, задоволений.
«Ситуація вкрай непроста, кількість опадів є критичним для міста. За 2,5 дня випаде понад півметра снігу і зараз безперервно йде сніг, але в цілому комунальники справляються з ситуацією », – сказав він.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close