Cartoons

Рятувальники просять водіїв не фарбуватися і не дзвонити


МНС Росії опублікувало чергову пам\’ятку жителям Москви з попередженням про погану погоду, в кото просить водіїв не користуватися за кермом мобільними і косметикою, а пішоходів – бути гранично обережними. «Пам\’ятайте про те, що водії навколо насилу справляються зі своїм автомобілем і можуть зовсім випадково вас збити», – звертається МНС до пішоходів. «Якщо кілька машин зупинилося, пропускаючи вас, це не означає, що десь за ними не їде на великій швидкості ще один автомобіль», – попереджають автори пам\’ятки.Рятувальники просять водіїв не фарбуватися і не дзвонити
МНС Росії опублікувало чергову пам\’ятку жителям Москви з попередженням про погану погоду, в кото просить водіїв не користуватися за кермом мобільними і косметикою, а пішоходів – бути гранично обережними. «Пам\’ятайте про те, що водії навколо насилу справляються зі своїм автомобілем і можуть зовсім випадково вас збити», – звертається МНС до пішоходів. «Якщо кілька машин зупинилося, пропускаючи вас, це не означає, що десь за ними не їде на великій швидкості ще один автомобіль», – попереджають автори пам\’ятки.
Водіям же МНС рекомендує відмовитися від використання за кермом мобільного телефону або косметики. «Хто завгодно навколо вас може втратити керування, і тоді вам потрібно буде діяти швидко і впевнено», – попереджають рятувальники. В кінці відомство настійно рекомендувало всім учасникам руху бути уважними та обережними.

Раніше головне управління МНС Росії по Москві попередило водіїв столиці про зростання числа ДТП у зв\’язку з негодою. Як зазначили рятувальники, через мокрого снігу та дощу можливе погіршення видимості і утруднення руху транспорту, а підсилився вітер може призвести до пошкоджень ліній електропередачі, повалив дерева і обвалення слабо укріплених конструкцій. МНС також закликала водіїв міста відмовитися від використання особистого транспорту в п\’ятницю, 30 листопада.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close