Поради водіям

Головні складові гарного автозвуку: (Частина 1).

Домогтися якісного звуку в автомобілі не так просто як здається на перший погляд. Все здається просто: купив дешеву автомагнітолу «Містер» за 500грн, адже в ній присутні всі можливості магнітоли за ціною в 8007грн, сабвуфер за три копійки, тонкі Дешевші дроти спотворюють звук і що найжахливіше, що призводять до займання (особливо в літній період).

У результаті ніби і грає музика, але не з таким пробиваючим і одночасно м'яким і глибоким басом, як у друга Петі. У чому секрет? Все просто, щоб добитися хорошого автозвуку, спочатку вам необхідно зрозуміти основи і вибрати хороше обладнання, виходячи з власних уподобань.

Саме про головні складові гарного автозвуку ми і поговоримо, а в наступних статтях ми докладно будемо розбирати кожен пристрій. Тому додавайтеся в соціальні мережі і підписуйтесь на стрічку новин сайту. Дана стаття опублікована в паблік Машини. Давайте почнемо з складових.

Складові автозвуку

Вся система система складається з головного пристрою (у простолюдді магнітола), підсилювача (від одного до нескінченності), динаміків і звичайно ж якісної проводки. Нижче коротко буде розказано про кожної складової.

Яка повинна бути автомагнітола?

Якісного автозвуку без хорошої магнітоли просто не домогтися, тому це перше, про що необхідно потурбуватися. Як і інші складові, головний пристрій впливає на якість звуку і навіть якщо у вас буде хороший саб і підсилювач, а сама магнітола виявиться повним шлаком, то про хороше звуці можете забути.

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close