zakordonom

У Москві снігопад збільшив число дрібних аварій на 18%


У Москві у зв\’язку зі снігопадом кількість дрібних ДТП на дорогах зросла на 17-18%, автоінспекції дано доручення максимально швидко їх оформляти, повідомив мер столиці Сергій Собянін. «Дано доручення міської ГИБДД, щоб максимально активно вживали заходів щодо усунення цих дрібних аварій і швидкому вирішенню цих суперечок», – сказав мер.У Москві снігопад збільшив число дрібних аварій на 18%
У Москві у зв\’язку зі снігопадом кількість дрібних ДТП на дорогах зросла на 17-18%, автоінспекції дано доручення максимально швидко їх оформляти, повідомив мер столиці Сергій Собянін. «Дано доручення міської ГИБДД, щоб максимально активно вживали заходів щодо усунення цих дрібних аварій і швидкому вирішенню цих суперечок», – сказав мер.

За його словами, загальна кількість таких ДТП в місті під час снігопаду, який триває у Москві вже майже дві доби, збільшилося, «але не так критично, як може здатися, – десь на 17-18%».
«Мобільні служби ГИБДД, також як і комунальники, сконцентрували всі свої ресурси і працюють у такому надзвичайному стані, намагаючись швидко вирішити всі ситуації. Тим не менш, звичайно, водіям треба бути обережніше і без необхідності на дороги не виїжджати », – зазначив мер.
Сьогодні багато автовласників послухали попередженням синоптиків і пересіли на громадський транспорт. За даними столичної мерії, пасажиропотік у метро і наземному транспорті збільшився на третину.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close