Cartoons

Собянін подякував водіям, пересівших на метро


Мер Москви Сергій Собянін подякував сьогодні автовласників, які, послухавши прохання міської влади, пересіли на громадський транспорт у зв\’язку зі снігопадом.Собянін подякував водіям, пересівших на метро
Мер Москви Сергій Собянін подякував сьогодні автовласників, які, послухавши прохання міської влади, пересіли на громадський транспорт у зв\’язку зі снігопадом. «Найгірші прогнози синоптиків виправдалися – в Москву прийшов великий сніговий циклон і за два з половиною дні випаде близько півметра опадів. Всі служби працюють справно, 12 000 одиниць снігоприбиральної техніки працюють на дорогах Москви, щоб забезпечити їх нормальне функціонування », – сказав С. Собянін журналістам. За словами мера, снігопад не позначився на роботі метро, ​​приміських електричок і трамваїв, однак «є проблеми, пов\’язані з наземним транспортом, тому, що він йде в загальному потоці і швидкість його зменшилася на 25-30%».

Тим не менш, визнав мер «обстановка складна, 30 листопада передбачається потепління і перехід температури через нуль, значить будуть додаткові складнощі, виникнення ожеледі, тому всі служби працюватимуть в повному напрузі і обсязі».
Сьогодні рух транспорту в Москві практично паралізовано через що пройшов уночі снігопад. Вранці сервіс Яндекс.Пробки оцінював дорожню ситуацію на 9 балів, після полудня – на 7 балів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close