Cartoons

Оприлюднено план Північно-Західної хорди


Оприлюднено план Північно-Західної хорди – магістралі, яка зв\’яже Дмитрівське і Можайське шосе. Плани міської влади розсекретив у своєму блозі керівник експертного центру Probok.net Олександр Шумський.Оприлюднено план Північно-Західної хорди
Оприлюднено план Північно-Західної хорди – магістралі, яка зв\’яже Дмитрівське і Можайське шосе. Плани міської влади розсекретив у своєму блозі керівник експертного центру Probok.net Олександр Шумський.
Хорда починається від Дмитровського шосе (судячи з усього, згорнути на неї по дорозі з центру можна буде по естакаді), далі пройде по Великій Академічній вулиці, в середині якої буде побудована ще одна естакада.
Вулицю Зої і Олександра Космодем\’янських, де закінчується Велика Академічна, водії подолають по мосту, а шляхи Ризької залізниці перетнуть в тунелі, виїжджаючи таким чином по Балтійській вулиці до споруджуваного досі Алабяна-Балтійського тунелю.

Далі по вулиці Народного ополчення, де будуть побудовані численні пішохідні мости, водії перетнуть проспект Маршала Жукова. Потім нова естакада дозволить швидко потрапити на вулицю Нижні Мневнікі, яка доходить до Крилатського. Там бажаючі через новий тунель зможуть піти на Рубльовському шосе, а основний потік продовжить рух по реконструируемой Ярцевскій вулиці до Можайському шосе, де на перетині з вулицею Кубинка буде побудована велика розв\’язка. Далі через Горобинову вулицю можна буде доїхати до МКАД недалеко від Сколково.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close