Таксі у світі

Як дезінфікують машини таксі великі парки і агрегатори в Росії (фото)

Боротьба з поширенням коронавіруса зачіпає все нові сфери, в тому числі і громадський транспорт. Сьогодні ми побачимо як проводиться дезінфекція машин таксі у Росії. Припис про дезінфекції автомобілів таксі було направлено у великі таксопарки і агрегаторів ще 6 березня.

Документ за авторством Управління Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини по Москві і Московській області пропонує, зокрема, щоденну дезінфекцію машин.

Для захисту застосовуються хлорактивні і кислородоактивные кошти. Також наказується не допускати до роботи після передрейсового огляду водіїв з ознаками гострих респіраторних інфекцій.

У форумі таксі: Як дезінфікують машини таксі великі парки і агрегатори в Росії

Профілактична дезінфекція включає заходи особистої гігієни, використання масок для захисту органів дихання, часте миття рук з милом або протирання їх шкірним антисептиком, провітрювання та проведення вологого прибирання салонів транспортних засобів.

Для дезінфекції повинні застосовуватися найменш токсичні засоби. Після завершення робочої зміни або не менше двох разів на добу потрібно також проводити провітрювання, вологе прибирання і протирати дезінфікуючими серветками ручки дверей, поручні, підлокітники крісел.

Сервіс замовлення таксі «Ситимобил», приміром, забезпечив безкоштовним дезінфекцією всі автомобілі підключених до сервісу водіїв на тлі поширення коронавіруса.

«Починаючи з 18 березня водії таксі, підключені до “Ситимобил”, зможуть провести повну дезінфекцію свого автомобіля у партнерів компанії. Ця міра дозволить додатково убезпечити і водіїв, і пасажирів від вірусних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом», – розповіли в прес-службі сервісу.

Перші стаціонарні пункти дезінфекції запустили на території «Дому таксі» сервісу «Ситимобил» поблизу аеропорту «Шереметьєво», а також на базі партнера.

У «Ситимобил» зазначили, що поки що безкоштовна дезінфекція діє до 31 березня з можливістю пролонгації, автомобіль можна обробити кілька разів.

Багато таксистів відповідально поставилися до заходів по захисту від коронавіруса. Про це розповів голова профспілки столичних таксистів Олександр Макаров.

«Так, хтось працює в масці, а хтось навіть у рукавичках. Але далеко не всі. Повністю обробити машину зсередини складно, особливо якщо водій їздить на своєму авто. Тому тут заходи безпеки різняться», — зазначив Макаров.

23 березня заступник голови комітету нижньої палати парламенту з транспорту і будівництва Володимир Афонський запропонував встановити в автомобілях таксі скляні перегородки між водієм і пасажиром. Основна мета такої конструкції — боротьба з поширенням коронавіруса.

Голова профспілки таксистів до ініціативи Афонського поставився скептично.

«Що стосується перегородок в таксі — до захисту від коронавіруса ця ідея має мало відношення. І технічно це складно реалізувати. Хто за це буде платити?», — сказав Олександр Макаров.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close