Cartoons

Влада Москви не встигнуть закупити новий реагент


До кінця поточного року влада Москви не встигнуть закупити новий реагент – бішофіт. Про це повідомляє газета «Известия» з посиланням на лист глави департаменту ЖКГ Андрія Цибіна президенту En + Group Олегу Дерипасці. У листі йдеться, що новий реагент не встигає пройти державну екологічну експертизу до проведення аукціону на закупівлю додаткових протиожеледних матеріалів.Влада Москви не встигнуть закупити новий реагент
До кінця поточного року влада Москви не встигнуть закупити новий реагент – бішофіт. Про це повідомляє газета «Известия» з посиланням на лист глави департаменту ЖКГ Андрія Цибіна президенту En + Group Олегу Дерипасці. У листі йдеться, що новий реагент не встигає пройти державну екологічну експертизу до проведення аукціону на закупівлю додаткових протиожеледних матеріалів.
У жовтні влада Москви завили про готовність комунальних служб до майбутньої зими. Зокрема, на засіданні уряду столиці було оголошено про застосування нового реагенту – бішофіту. Чиновники заявляють, що він безпечний для автомобілів і взуття.

Однак як пояснив газеті «Комерсант» експерт з ліквідації стійких органічних забруднювачів «Грінпіс Росії» Дмитро Левашов, бішофіт – природна речовина, але в його склад входить бром, а також небезпечні для людини цезій і стронцій. За словами Левашова, даний реагент більш токсичний і здатний викликати корозію кузова автомобіля.
Прибирати сніг з вулиць Москви майбутньою зимою будуть 18 000 одиниць техніки. За словами керівника Департаменту ЖКГ та благоустрою столиці Андрія Цибіна, 12 000 одиниць техніки будуть працювати в звичайному режимі, ще близько 6000 машин планується залучати при сильних снігопадах. У поточному році, за його словами, закуплено 2600 одиниць нової техніки для прибирання снігу.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close