Cartoons

Влада затвердила проект транспортного вузла в районі «Москва-Сіті»


У столиці затверджено проект розвитку транспортного вузла в районі Москва-Сіті. Як повідомляє Департамент містобудівної політики міста, масштабні роботи в рамках розвитку пасажирського руху на Малому кільці Московської залізниці пройдуть в Пресненському районі Центрального округу біля «Москва-Сіті» на прилеглій до Третього транспортному кільцю території.Влада затвердила проект транспортного вузла в районі «Москва-Сіті»
У столиці затверджено проект розвитку транспортного вузла в районі Москва-Сіті. Як повідомляє Департамент містобудівної політики міста, масштабні роботи в рамках розвитку пасажирського руху на Малому кільці Московської залізниці пройдуть в Пресненському районі Центрального округу біля «Москва-Сіті» на прилеглій до Третього транспортному кільцю території.
Проектна документація отримала позитивний висновок Мосгосекспертізи і затверджена рішенням заступника мера Москви Марата Хуснуллін. Проектна документація передбачає розбирання існуючої залізничної насипу Малого кільця МЗ, а також демонтаж і будівництво шляхопроводу та нової естакади Малого кільця МЗ. Мережі інженерно-технічного забезпечення очікує перебудову, а територію – благоустрій та озеленення.

Іншою складовою проекту стане реорганізація руху на автомобільних дорогах, прилеглих до Малому кільцю МЗ. Так, буде продовжена Краснопресненська набережна. Проект передбачає будівництво двосмугового північного з\’їзду з Третього транспортного кільця і ​​проїздів під залізничними коліями між Тестовська вулицею і проектованим проїздом уздовж Ботанічного саду. Крім того, проектований проїзд біля Ботанічного саду і 1-й Червоногвардійський проїзд зв\’яже новий з\’їзд. Загальна тривалість робіт, включаючи підготовчий період, складе за проектом організації будівництва 17 місяців.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close