Cartoons

Трьохсот водіїв позбавили прав за нечитані номери


З початку року в Москві поліцейські виявили більше трьох тисяч випадків, коли водії свідомо створюють умови, щоб номер на транспортному засобі неможливо було вважати камерам автоматичної фіксації порушень ПДР. Як повідомляє «Российская газета», за подібне порушення правил дорожнього руху близько 300 водіїв позбулися прав.Трьохсот водіїв позбавили прав за нечитані номери
З початку року в Москві поліцейські виявили більше трьох тисяч випадків, коли водії свідомо створюють умови, щоб номер на транспортному засобі неможливо було вважати камерам автоматичної фіксації порушень ПДР. Як повідомляє «Российская газета», за подібне порушення правил дорожнього руху близько 300 водіїв позбулися прав.
Раніше повідомлялося, що в Москві камери відеофіксації в період з січня по жовтень цього року виявили більше 3 мільйонів порушень правил дорожнього руху. Найбільша частина порушень – понад 2,6 мільйона – пов\’язана з перевищенням швидкості на 20-40 кілометрів на годину. Крім того, було виявлено 252 305 фактів перевищення швидкості на 40-60 кілометрів на годину, а також 8379 випадків перевищення максимально дозволеної швидкості більш ніж на 60 кілометрів на годину.


Також автоматика фіксувала та інші види порушень. Зокрема, було виявлено 1020 випадків, пов\’язаних з порушенням вимог дорожніх знаків, і 424 848 випадків виїзду на смуги, призначені для маршрутних транспортних засобів, а також 45 695 випадків порушення правил зупинки або стоянки.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close