Таксі у світі

Ризик зараження коронавірусом: Uber порадив хворим таксистам сидіти вдома

В умовах поширення коронавіруса Über задумався про здоров’я водіїв таксі. Тим, хто відчуває себе погано, компанія порадила залишитися вдома. Вийшло непереконливо, адже в цьому випадку люди позбудуться заробітку.

Uber представив рекомендації для водіїв, які повинні знизити ризик зараження коронавірусом. Крім стандартних порад на кшталт дотримання гігієни, миття рук і використання маски, компанія закликала залишитися вдома тих, хто погано себе почуває. З урахуванням того, що водії співпрацюють з Über в якості незалежних підрядників і тому не можуть розраховувати на лікарняний, відмова від роботи вдарить по їх фінансів, зазначає пише Business Insider.

«Довгоочікуваний відповідь Убера на коронавірус. Більшість водіїв не можуть дозволити собі взяти навіть один вихідний», — написав користувач Twitter 1RideshareDude, прикріпивши знімок інструкції Über.

Здивування від ради компанії висловили і в співтоваристві для водіїв Uber, відзначає Business Insider. Один з користувачів прокоментував пропозицію наступним чином: «Ваш орендодавець та інші щомісячні рахунки, безсумнівно, зрозуміють». Раніше кілька співпрацюють з Über водіїв заявили, що намагаються не забирати пасажирів з аеропортів, скорочувати час роботи і частіше дезінфікувати автомобілі.

У випущеній пам’ятці також говорилося, що Über працює з органами охорони здоров’я і закликає водіїв дотримуватися порад фахівців, зазначає Business Insider. «Як і завжди, якщо з міркувань безпеки, ви почуваєте себе незручно, забираючи пасажира, ви можете відмовитися від поїздки або скасувати її. Тим не менш, дискримінація будь-якої людини за ознакою його расової або національної належності є абсолютним порушенням Суспільних правил Uber», — йдеться в інструкції.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close