Російська версія Renault Duster отримала ESP


9 листопада 2012 року російські ділери Renault почали прийом заявок на Duster з системою ESP, серійне виробництво якого стартує в грудні цього року на московському заводі компанії. Система курсової стійкості доступна з усіма двигунами кросовера: дизельним і бензиновим об\’ємом 1,6 літра і самим затребуваним на ринку дволітровим агрегатом.Російська версія Renault Duster отримала ESP
9 листопада 2012 року російські ділери Renault почали прийом заявок на Duster з системою ESP, серійне виробництво якого стартує в грудні цього року на московському заводі компанії. Система курсової стійкості доступна з усіма двигунами кросовера: дизельним і бензиновим об\’ємом 1,6 літра і самим затребуваним на ринку дволітровим агрегатом.
Система ESP перерозподіляє крутний момент шляхом пригальмовування прослизають колеса. Управління розподілом крутного моменту на задні колеса налаштоване таким чином, щоб звести до мінімуму ризик надмірної обертальності в режимах Auto і Lock.

Крім того, Renault Duster оснащується такими системами активної безпеки: ABS, система розподілу гальмівного зусилля (EBD) і система екстреного гальмування (EBA). У комплекс пасивної безпеки входять: ремені безпеки з обмежувачами зусиль для водія і пасажира, а також подушки безпеки водія, пасажира і бічні подушки безпеки в залежності від версії.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close