zakordonom

П\’яний поліцейський стріляв по проїжджаючих машинах


У Забайкальському краї порушено кримінальну справу стосовно колишнього оперативного чергового Стрітенського відділу поліції, який влаштував стрілянину з табельного пістолета по машинам. Як повідомили в управлінні Слідчого комітету РФ по регіону, він підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого п. «а» ч.1 ст.213 Кримінального кодексу РФ (хуліганство).П'яний поліцейський стріляв по проїжджаючих  машинах
У Забайкальському краї порушено кримінальну справу стосовно колишнього оперативного чергового Стрітенського відділу поліції, який влаштував стрілянину з табельного пістолета по машинам. Як повідомили в управлінні Слідчого комітету РФ по регіону, він підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого п. «а» ч.1 ст.213 Кримінального кодексу РФ (хуліганство).

За версією слідства, ввечері 21 листопада 2012 р. в м. Стрітенського 31-річний капітан поліції кілька разів вистрілив з табельної зброї в проїздили мимо автомобілі. За наявними даними, поліцейський у момент інциденту перебував у стані алкогольного сп\’яніння, поза службою, однак був у форменому обмундируванні. Поліцейський був затриманий своїми колегами. До порушення кримінальної справи він був звільнений з органів внутрішніх справ. Пострілами було пошкоджено три автомобілі, серед них УАЗ і Nissan. Підозрюваний допитаний і визнав провину у вчиненому, найближчим часом йому буде пред\’явлено звинувачення.
У ході слідства будуть встановлені причини та умови, які сприяли вчиненню злочину. Зокрема, будуть з\’ясовані причини, з яких у поліцейського, що знаходився поза службою, не був вилучений табельний пістолет. Розслідування кримінальної справи триває.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close