Volkswagen буде більше витрачати на розробку нових моделей


Volkswagen збирається істотно збільшити інвестиції в розробку нових моделей і розширення виробничих потужностей для того, щоб стати автовиробником номер 1 у світі. Концерн менше постраждав через падіння попиту на автомобілі, ніж його європейські конкуренти PSA Peugeot-Citroen і Fiat. Тепер Volkswagen планує знайти кошти, щоб закріпити свою перевагу на ринку.Volkswagen буде більше витрачати на розробку нових моделей
Volkswagen збирається істотно збільшити інвестиції в розробку нових моделей і розширення виробничих потужностей для того, щоб стати автовиробником номер 1 у світі. Концерн менше постраждав через падіння попиту на автомобілі, ніж його європейські конкуренти PSA Peugeot-Citroen і Fiat. Тепер Volkswagen планує знайти кошти, щоб закріпити свою перевагу на ринку.

Сьогодні, 23 листопада, рада директорів концерну затвердив стратегію розвитку на 2013-2017 роки. Volkswagen вирішив збільшити обсяг інвестицій в 12 своїх брендів до 70 млрд євро, що на 12% більше, ніж було передбачено колишньою стратегією, розрахованої на 2012-2016 роки. Це рекордна сума, але при цьому вона все Равві менше тієї, яка називалася в 2011 році. Тоді німецький автогігант повідомляв про те, що збільшить фінансування на 20,9%.
Volkswagen має намір змістити General Motors з першого місця в рейтингу найбільших автовиробників світу до 2018 року. Для цього автогігант збільшить свою присутність на європейському ринку, а також розширить виробничі потужності в Китаї, Мексиці та Росії. Відзначимо, що за підсумками минулого року General Motors продав в світі 9050000 автомобілів, Volkswagen – 8,27 млн ​​машин, а на третє місце вийшла Toyota з показником 7950000 авто.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close