Броньовик «Ведмідь» протестують на Крайній Півночі

Випробування новітньої броньованої машини СПМ-3 «Ведмідь» завершаться у лютому 2013 року, після чого перші дослідні зразки надійдуть у внутрішні війська МВС. «Завершальний етап держвипробувань пройде в умовах зими на півночі країни; всі заходи завершаться вже в січні-лютому наступного року …», – повідомив РІА Новини прес-секретар Військово-промислової компанії (ВПК) Сергій Суворов.Випробування новітньої броньованої машини СПМ-3 «Ведмідь» завершаться у лютому 2013 року, після чого перші дослідні зразки надійдуть у внутрішні війська МВС. «Завершальний етап держвипробувань пройде в умовах зими на півночі країни; всі заходи завершаться вже в січні-лютому наступного року …», – повідомив РІА Новини прес-секретар Військово-промислової компанії (ВПК) Сергій Суворов.
Він зазначив, що в районах російського Крайньої Півночі «Ведмідь» більше місяця будуть піддавати перевірці в умовах низьких температур і важкопрохідної місцевості.


За словами С. Суворова, на сьогоднішній день успішно протестовані нові колеса «Ведмедя» і проведені балістичні випробування авто. «Ведмеді» в майбутньому складуть більшу частину парку бронетранспортерів внутрішніх військ, зазначив він.
«Ведмідь» є першим російським автомобілем, розробленим за технологією MRAP (бронемашини з посиленою протимінної захистом). Завдяки низці нововведень була значно знижена трудомісткість обслуговування і ремонту машини.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close