Під Калінінградом створять великий автокластер

ТОВ «Автотор Холдинг» та канадська Magna International Europe AG сьогодні підписали генеральну угоду про створення автокластера проектною потужністю 250 тис. автомобілів на рік. Про це йдеться у спільній релізі компаній.ТОВ «Автотор Холдинг» та канадська Magna International Europe AG сьогодні підписали генеральну угоду про створення автокластера проектною потужністю 250 тис. автомобілів на рік. Про це йдеться у спільній релізі компаній.
Проект автокластера передбачає розгортання недалеко від Калінінграда автомобілебудівного комплексу, який в загальній складності об\’єднає понад 20 підприємств: до 6 повнопрофільних автомобільних заводів різних автовиробників і не менше 15 заводів з виробництва автокомпонентів. На проектну потужність планується вийти до 2018 р.. Раніше повідомлялося, що інвестиції в даний проект складуть близько 90 млрд руб.

Група компаній «Автотор» займається виробництвом легкових автомобілів з ​​вузлів і агрегатів іноземного виробництва для провідних світових виробників, у числі яких KIA Motors, BMW AG, General Motors. Виробничі потужності розташовуються в Калінінградській області. У 2011р. «Автотор» справив 222 тис. автомобілів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close