Cartoons

Дмитрівське шосе реконструюють цілодобово

Реконструкція Дмитровського шосе в Москві завершиться в 2013р., В даний час роботи ведуться в цілодобовому режимі. Про це доповів мерові Москви Сергій Собянін його заступник з питань будівництва Марат Хуснуллін в ході огляду ділянки Дмитровського шосе недалеко від МКАД, де зараз йде будівництво естакади.Реконструкція Дмитровського шосе в Москві завершиться в 2013р., В даний час роботи ведуться в цілодобовому режимі. Про це доповів мерові Москви Сергій Собянін його заступник з питань будівництва Марат Хуснуллін в ході огляду ділянки Дмитровського шосе недалеко від МКАД, де зараз йде будівництво естакади.
«У нас вийшло так, що Дмитрівське шосе в районі МКАД мало по три смуги в кожну сторону плюс з\’їзд з МКАД. Хто тут постійно їздить, вже звернули увагу, що в результаті вийшла хронічна пробка. Тому було прийнято рішення побудувати естакаду, щоб Дмитрівське шосе було фактично бессветофорное і дійшло до кордону з областю шістьма смугами », – сказав заступник мера. Одна зі смуг практично на всій трасі буде виділена для громадського транспорту.

Заступник мера також повідомив, що будується станція метро «Селігерський» з транспортно-пересадочних вузлом, доїхавши до якого на машині, можна буде пересісти на громадський транспорт.
За словами М.Хуснулліна, продовжувати Дмитрівське шосе в область буде Росавтодор, вже є домовленість про синхронізацію термінів будівництва.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close