Kia випустить 51 новий автомобіль у найближчі 4 роки

Kia випустить 51 новий автомобіль у найближчі 4 роки. Таким чином компанія сподівається зберегти зростання продажів і прибутку, що не припиняється з 2009 року. Згідно розробленої стратегії, Kia збирається зайняти нові ніші ринку.Kia випустить 51 новий автомобіль у найближчі 4 роки. Таким чином компанія сподівається зберегти зростання продажів і прибутку, що не припиняється з 2009 року. Згідно розробленої стратегії, Kia збирається зайняти нові ніші ринку.
Однією з головних новинок стане \”заряджена\” версія нового хетчбека pro\’ceed, який з\’явиться у продажу влітку 2013 року. Крім того, в 2014 році вийде електрична версія Soul, а також може з\’явитися задньопривідний спортивний автомобіль. Також компанія збільшить кількість варіантів вже існуючих моделей.

У Європі перші новинки від Kia з\’являться в першій половині 2013 року. Це будуть новий pro\’ceed і семимісцевий Carens. До кінця року також на ринок вийде Soul другого покоління і 3 оновлених моделі. Після цього глобальне оновлення чекає Venga.
За межами Європи в той же час з\’явиться фейсліфтінговий седан Cadenza і новий компакт-кар Cerato, який запозичить багато складових у європейській версії cee\’d. Флагман K9, який буде продаватися на домашньому ринку з початку 2013 року, буде експортуватися в інші країни під ім\’ям Quoris.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close