Saab планує повернутися на ринок у наступному році

Збанкрутіла автомобільна компанія Saab може повернутися на світовий ринок уже в наступному році. За інформацією американських ЗМІ, Saab планує відродити виробництво седана 9-3 влітку 2013 року. Правда, швидше за все, модель випускатимуть з бензиновим мотором, електрична версія, яка була анонсована раніше, з\’явиться пізніше.Збанкрутіла автомобільна компанія Saab може повернутися на світовий ринок уже в наступному році. За інформацією американських ЗМІ, Saab планує відродити виробництво седана 9-3 влітку 2013 року. Правда, швидше за все, модель випускатимуть з бензиновим мотором, електрична версія, яка була анонсована раніше, з\’явиться пізніше.
Відзначимо, що в даний час Saab входить до складу консорціуму National Electric Vehicle Sweden AB (NEVS), що займається розробкою електромобілів, і який в свою чергу належить китайській енергетичної корпорації National Modern Energy Holdings. Відзначимо, що шведському автовиробникові дозволили зберегти ім\’я, проте заборонили використовувати фірмовий логотип з грифоном.

Нагадаємо, Saab був оголошений банкрутом у грудні минулого року. Згідно з офіційними даними, борги Saab склали близько двох мільярдів доларів. Кілька місяців тому китайська компанія Youngman намагалася придбати активи збанкрутілого автовиробника, однак угода на завершальній стадії була блокована General Motors.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close