TMG опублікувало тизери «зарядженого» Lexus LS

Спортивне підрозділ Toyota Motorsport GmbH (TMG) опублікувало на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook тизери «зарядженого» прототипу, побудованого на базі Lexus LS. Автомобіль дебютує на мотор-шоу в Ессені, яке відбудеться в цьому місяці.TMG опублікувало тизери «зарядженого» Lexus LSСпортивне підрозділ Toyota Motorsport GmbH (TMG) опублікувало на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook тизери «зарядженого» прототипу, побудованого на базі Lexus LS. Автомобіль дебютує на мотор-шоу в Ессені, яке відбудеться в цьому місяці.
У автомобіля на тизери карбоновий дах, широкі крила, легкосплавні колісні диски BBS з шинами Michelin Pilot Sport, аеродинамічний обвіс з вуглепластику і карбоно-керамічні гальма.

 

 

Toyota Motorsport GmbH також повідомило, що називається прототип TS-650. Відзначимо, що та ж аабревіатура зустрічається в іменах автомобілів TS030 Hybrid і TS020 (GT-One), що брали участь в гонках 24 години Ле-Мана. Однак компанія повідомляє, що новий автомобіль призначений для доріг загального користування, а не треку. Тим не менше, про виробництво машини нічого не повідомляється. Можливо, на цьому прототипі Toyota хоче відпрацювати нові технології для подальшого їх застосування на серійних моделях.
TS-650 оснащений 5-літровим двигуном V8 з двома турбінами, що видає потужність 600 кінських сил. Максимальна швидкість седана становить близько 322 кілометрів на годину.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close