Російський завод Volkswagen випустив півмільйона автомобілів


Завод Volkswagen, розташований в Калузі, випустив півмільйона автомобілів. Ювілейною машиною став білий седан Volkswagen Polo в комплектації Highline. Відзначимо, що завод «Фольксваген Груп Рус» працює з 2007 року. Підприємство випускає автомобілі марок Skoda (Octavia і Fabia) і Volkswagen (Tiguan і седан Polo).Російський завод Volkswagen випустив півмільйона автомобілів
Завод Volkswagen, розташований в Калузі, випустив півмільйона автомобілів. Ювілейною машиною став білий седан Volkswagen Polo в комплектації Highline. Відзначимо, що завод «Фольксваген Груп Рус» працює з 2007 року. Підприємство випускає автомобілі марок Skoda (Octavia і Fabia) і Volkswagen (Tiguan і седан Polo).
Три роки тому завод вийшов на повну потужність і в даний момент більше половини автомобілів, які Volkswagen продає на російському ринку, зроблені в Росії. Про це розповів генеральний директор \”Фольксваген Груп Рус» Маркус Озеговіч.

«Півмільйона автомобілів за п\’ять років – відмінний результат для локального виробництва в Росії … Крім того, на Калузькому заводі «Фольксваген Груп Рус» лежить особлива відповідальність – виконання планів і цілей, пов\’язаних з укладенням угоди про промислове складання. Ми впевнені, що наступний автомобіль-ювіляр не змусить себе довго чекати, – заявив директор калузького заводу Йозеф Баумерта.
Відзначимо, що найпопулярніша модель підприємства – седан Volkswagen Polo випускається в Калузі з 2010 року за технологією повного циклу, включаючи штампування, зварювання, лакофарбове виробництво і складання.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close