Таксі у світі

У Нью-Йорку запустили Optimus Rides – безкоштовне безпілотне таксі

Нью-Йорку запустили перші шість безпілотників Optimus Rides для перевезень по території кампусу Бруклінського військово-морського флоту. Транспорт являє собою щось середнє між лондонським таксі і маршруткою.

Судячи з повідомлення, авто вміщують до чотирьох пасажирів і будуть здійснювати більше сотні рейсів щодня між входом в кампус і новим пірсом бруклінського порома.

Безпілотники будуть працювати в тестовому режимі повністю безкоштовно і за кермом буде знаходиться аварійний водій, який зможе взяти керування на себе в критичній ситуації. Також в салоні буде їздити оператор, який буде контролювати роботу Optimus Rides за допомогою спеціального гаджета.

Шатли будуть курсувати з 7:00 до 22:30 по буднях і перевозитимуть близько 500 пасажирів щодня і більше 16 тисяч пасажирів на місяць.

Компанія також оголосила про плани розширення своєї мережі в інші штати. Так, аналогічні проекти повинні заробити в Каліфорнії і недалеко від Вашингтона, округ Колумбія. Всі випробувальні зони – це відокремлені від міських вулиць комплекси.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close