Cartoons

Влада розповіли про будівництво автодороги Москва – Санкт-Петербург


У Москві підбито підсумки конкурсу на виконання підрядних робіт з будівництва двох ділянок автодороги Москва – Санкт-Петербург. Як повідомляє прес-служба Департаменту будівництва столиці, в рамках проекту буде реконструйовано ділянку від Бусіновской транспортної розв\’язки до Фестивальній вулиці між смугою відводу Жовтневої залізниці, проїзною частиною ул.Зеленоградская і багатоповерхової житлової забудовою. Планується будівництво чотирьох автодорожніх естакад загальною протяжністю 1 км 530 м, підпірних стін, перенесення комунікацій.Влада розповіли про будівництво автодороги Москва - Санкт-Петербург
У Москві підбито підсумки конкурсу на виконання підрядних робіт з будівництва двох ділянок автодороги Москва – Санкт-Петербург. Як повідомляє прес-служба Департаменту будівництва столиці, в рамках проекту буде реконструйовано ділянку від Бусіновской транспортної розв\’язки до Фестивальній вулиці між смугою відводу Жовтневої залізниці, проїзною частиною ул.Зеленоградская і багатоповерхової житлової забудовою. Планується будівництво чотирьох автодорожніх естакад загальною протяжністю 1 км 530 м, підпірних стін, перенесення комунікацій.
Друга ділянка в рамках контракту – транспортна розв\’язка на перетині автомобільної магістралі Москва – Санкт-Петербург з Фестивальній вулицею. В рамках проекту Фестивальну вулицю реконструюють від існуючої кругової розв\’язки на перетині з Петрозаводской вулицею до примикання Клинський вулиці. Також будівельники побудують підхід до Фестивальній вулиці до естакади через залізницю Жовтневого напрямки, дві естакади – на продовженні Фестивальній вулиці над залізницею і над шляхового вулицею з виходом на Талдомського вулицю.

Будівництво ділянки магістралі Москва – Санкт-Петербург забезпечить зв\’язок між районами Північного округу, які в даний час розділені шляхами Жовтневої залізниці. Нова ділянка з\’єднає Бусіновскую розв\’язку з Коровінского шосе.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close