Таксі у світі

Таксистам Über дозволять не возити пасажирів-хамів і нечупар

Компанія Über заявила про наміри блокувати пасажирів, які отримали занадто низькі оцінки від водіїв. Про це повідомляє Business Insider.

Зокрема, голова департаменту безпеки компанії Кейт Паркер повідомила, що ті пасажири, чий рейтинг значно опустився нижче середнього, будуть обмежені в доступі до сервісу. Коли вони будуть наближатися до кризової позначки, їм буде запропоновано підвищити свій рейтинг. Наприклад, дотримуватися ввічливість, не смітити в автомобілях і не звертатися до водіїв з проханнями перевищувати швидкість. Крім того, для пасажирів буде передбачено кілька можливостей підвищити свій рейтинг в разі, якщо вони втратять доступ до Über.

У форумі таксі: Відгуки водіїв про роботу в Убер (Uber) Україна

До того, як нові правила вступлять в силу, компанія планує запустити освітню кампанію. Таким чином і водії, і пасажири будуть розуміти, що від них вимагається під час використання додатка, а що неприпустимо. Для поширення інформації про нові правила будуть використовувати розсилки в додатку та на електронну пошту, а також інші канали реклами.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close