Запас ходу Nissan Leaf виріс на 43%

Nissan представив в Японії оновлену версію Leaf. Зовні електромобіль практично не змінився, у нього з\’явилися лише нові легкосплавні колісні диски і фари головного освітлення з синіми світлодіодами (опція). Крім того, в гаммі забарвлення кузова додалися три нові кольори.Запас ходу Nissan Leaf виріс на 43%Nissan представив в Японії оновлену версію Leaf. Зовні електромобіль практично не змінився, у нього з\’явилися лише нові легкосплавні колісні диски і фари головного освітлення з синіми світлодіодами (опція). Крім того, в гаммі забарвлення кузова додалися три нові кольори.
У салоні з\’явився оновлений мультифункціональний дисплей, вдосконалена система кругового огляду та іонізатор повітря, знищує запахи і мікроби. Багажник Leaf збільшився на 40 літрів. В якості опції доступна обтягування сидінь шкірою.

 

Основні зміни торкнулися силової установки електромобіля. Вона після апгрейда стала на 30% менше і на 10% легше. В результаті загальна вага машини знизився на 80 кілограмів у порівнянні з актуальною версією Nissan Leaf.
Інженерам компанії вдалося скоротити споживання електроенергії за рахунок доопрацювання системи підігріву сидінь, керма і салону. Крім того, була вдосконалена система рекуперативного гальмування. Все це призвело до збільшення запасу ходу автомобіля з 160 до 228 кілометрів. При цьому вартість машини в Японії стала нижче в порівнянні з попередником за рахунок введення нової базової комплектації вартістю 3349500 ієн (32 246 євро).

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close