Cartoons

ВС запропонувало врегулювати ДТП по європротоколу без реєстратора

МВС представило зауваження до проекту поправок, підготовленому Мінфіном. Як повідомляє «Агентство Страхових Новин», зокрема, МВС вказало на вимогу про наявність відеореєстратора в разі оформлення аварії по європротоколу. У міністерстві порахували, що число автомобілів, що мають ці пристрої, невелика. Повідомляється, що поправки обговорять на нараді у першого віце-прем\’єра Ігоря Шувалова 23 листопада.ВС запропонувало врегулювати ДТП по європротоколу без реєстратораМВС представило зауваження до проекту поправок, підготовленому Мінфіном. Як повідомляє «Агентство Страхових Новин», зокрема, МВС вказало на вимогу про наявність відеореєстратора в разі оформлення аварії по європротоколу. У міністерстві порахували, що число автомобілів, що мають ці пристрої, невелика. Повідомляється, що поправки обговорять на нараді у першого віце-прем\’єра Ігоря Шувалова 23 листопада.
Нагадаємо, на початку листопада депутати фракції ЛДПР внесли законопроект, в якому пропонується дозволити водіям, що потрапили в незначне ДТП і прийшли до взаємної згоди щодо врегулювання його наслідків, залишати місце аварії, не чекаючи приїзду співробітників ДІБДР.

«Законопроект спрямований на вдосконалення російського законодавства і на зменшення бюрократичних проблем для громадян Росії, які потрапили в дорожньо-транспортну пригоду», – йдеться в пояснювальній записці до документа.
Також говориться, що така міра допоможе розвантажити дороги і зменшити кількість заторів, які виникають через дрібних ДТП.
Раніше в Мінфіні запропонували суттєво збільшити суму виплат по ОСАГО за ДТП, оформлене по європротоколу. Причому, мова йшла про 16-кратному збільшенні ліміту. Запропоновані зміни внесли в пакет поправок в закон про ОСАГО, який був направлений в уряд. Очікується, що зміни можуть набути чинності вже в наступному році.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close