Cartoons

Біля станції метро «Червоногвардійська» з\’явиться перехоплююча парковка


У Москві в 2014 р. буде створено чотири транспортно-пересадочних вузла (ТПУ), до складу яких увійдуть автовокзали. Як повідомляє Департамент містобудівної політики столиці, три нових транспортно-пересадочних вузла об\’єднають автовокзали і перехоплюють паркування з діючою станцією метрополітену «Червоногвардійська» і двома запланованими – «Саларьево» і «Селігерський». Ще один ТПУ об\’єднає автовокзал зі станцією метро «Тушинская» і однойменної платформою залізниці.Біля станції метро «Червоногвардійська» з'явиться перехоплююча парковка
У Москві в 2014 р. буде створено чотири транспортно-пересадочних вузла (ТПУ), до складу яких увійдуть автовокзали. Як повідомляє Департамент містобудівної політики столиці, три нових транспортно-пересадочних вузла об\’єднають автовокзали і перехоплюють паркування з діючою станцією метрополітену «Червоногвардійська» і двома запланованими – «Саларьево» і «Селігерський». Ще один ТПУ об\’єднає автовокзал зі станцією метро «Тушинская» і однойменної платформою залізниці.
Повний перелік транспортно-пересадочних вузлів, що нараховує 225 об\’єктів, які планується побудувати і впорядкувати в Москві до 2020 р., визначено постановою уряду Москви. З 225 транспортно-пересадочних вузлів 164 – капітальні, на 2014 р. заплановано будівництво перших 48 ТПУ.

При цьому шість транспортно-пересадочних вузлів, при яких планується побудувати перехоплюючі парковки, покликані забезпечити пересадку на метро і залізничному транспорті, ще на двох подібних ТПУ облаштування перехоплюючих парковок не передбачено. 19 ТПУ, які увійшли до переліку і забезпечують пересадку в метро, ​​буде обладнано перехоплювачем парковками, ще 17 немає. Один транспортно-пересадочний вузол без перехоплює паркування розрахований на пасажирів залізничного сполучення.
До кінця поточного року силами Департаменту капітального ремонту міста Москви і Дирекції залізничних вокзалів буде завершено благоустрій території на 34 ТПУ, протягом 2013 р. планується благоустроїти ще 152 транспортно-пересадочних вузла.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close