Cartoons

Москвичі будуть реєструвати автомобілі в інших регіонах

Збируваність транспортного податку в Москві з початку 2013 р. різко впаде. Таку думку висловив перший заступник голови комітету ГД з бюджету і податків Максим Рохмістров, виступаючи на круглому столі «Фантазії на тему майбутнього податкової системи Росії», організованому РБК.Москвичі будуть реєструвати автомобілі в інших регіонахЗбируваність транспортного податку в Москві з початку 2013 р. різко впаде. Таку думку висловив перший заступник голови комітету ГД з бюджету і податків Максим Рохмістров, виступаючи на круглому столі «Фантазії на тему майбутнього податкової системи Росії», організованому РБК.
«Зараз Москва на 50 рублів підніме (величину транспортного податку) – смію вас запевнити, що кількість машин з московськими номерами впаде відсотків на 20. Відповідно, збируваність московського транспортного податку впаде. Тому що люди поїдуть до більш сприятливий регіон. Вони будуть їздити не з 77 чи 197, а 50 і 150, тому що в області буде на 50 рублів дешевше платити податок. А це дуже серйозна річ », – сказав він.

Депутат пояснив, що на сьогоднішній день транспортний податок складається з двох частин: федеральна частина у вигляді акцизів і частина суб\’єктів Федерації у вигляді самого транспортного податку. Коли федеральна частина підвищується, суб\’єкти теж змушені підвищувати свою. Хоча у регіонів за законом є право в 10 разів знизити свою частину податку.
«Це ваш губернатор не знижує, ваш уряд, ваша Дума – ви ж обрали таких депутатів, які вам підвищують податок. А вони змушені підвищувати, щоб виконувати соціальні зобов\’язання, які ми їм теж з панського плеча відкинули. Ми пропонували зробити його цілком суб\’ектовим, дуже простим: це аналог податку із продажів, але з продажів моторного палива », – розповів М. Рохмістров.
На думку депутата, передача транспортного податку у відання регіональних адміністрацій підвищить рівень збирання цього виду податку і знизить обсяг \”сірого\” ринку моторного палива.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close