У Лос-Анджелесі дебютує FIAT 500 Abarth Cabrio

В кінці листопада на міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі дебютує \”заряджений\” кабріолет FIAT 500 Abarth. Напередодні прем\’єри моделі італійська компанія опублікувала відеотізер. У ролику пілоти Scuderia Ferrari Фернандо Алонсо і Феліпе Маса ганяють по треку на чорному і білому кабріолетах FIAT 500 Abarth. Закінчується тизер фразою «Найбільш крутим машинам дах не потрібна».У Лос-Анджелесі дебютує FIAT 500 Abarth CabrioВ кінці листопада на міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі дебютує \”заряджений\” кабріолет FIAT 500 Abarth. Напередодні прем\’єри моделі італійська компанія опублікувала відеотізер. У ролику пілоти Scuderia Ferrari Фернандо Алонсо і Феліпе Маса ганяють по треку на чорному і білому кабріолетах FIAT 500 Abarth. Закінчується тизер фразою «Найбільш крутим машинам дах не потрібна».

Автомобіль отримав агресивний обвіс, що включає нові бампери і бічні спідниці. Швидше за все, була допрацьована підвіска і гальмівна система машини. FIAT 500 Abarth отримав спортивну вихлопну систему з двома патрубками і 16-дюймові легкосплавні колісні диски.
Як і купе, кабріолет оснащується турбованим 4-циліндровим двигуном об\’ємом 1,4 літра, потужність якого дорівнює 160 кінських сил, а обертовий момент становить 230 Ньютон-метрів. Мотора працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, передавальної крутний момент на передню вісь.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close