В автошколах хочуть ввести залікові книжки

В автошколах незабаром можуть з\’явитися залікові книжки для учнів. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на заступника начальника відділу організації екзаменаційної роботи та контролю за перевезенням пасажирів і вантажів ГУОБДД МВС Росії Дмитра Желтенкова.В автошколах хочуть ввести залікові книжки В автошколах незабаром можуть з\’явитися залікові книжки для учнів. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на заступника начальника відділу організації екзаменаційної роботи та контролю за перевезенням пасажирів і вантажів ГУОБДД МВС Росії Дмитра Желтенкова.
«Ми будемо розділяти процес підготовки, вводити залікову книжку для учня і вводити етапність навчання. До здачі одного блоку людина не зможе приступити до вивчення наступного », – пояснив Д. Желтенков.
Він також зазначив, що до водіння кандидата у водії допустять тільки після того, як він здасть теоретичний курс.

Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура завершила перевірку автошкіл, виявивши серйозні порушення в процесі підготовки водіїв. На думку представників відомства, саме це призводить до зростання кількості ДТП на дорогах Росії. Згідно з даними Генпрокуратури, протягом минулого року з вини недосвідчених водіїв в країні сталося 20 тисяч аварій, що перевищує показники 2010 року на 11,7%, йшлося в матеріалі газети «Комерсант».
«Збільшення числа аварій обумовлено неналежною організацією навчання. Ігноруючи вимоги законодавства, підготовка автошколами водіїв проводиться без ліцензії, а також з порушенням передбачених ліцензією вимог », – пояснили виданню в Генпрокуратурі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close