Таксі у світі

Таксисти Румунії теж виступили проти Über

Понад 1600 таксомоторів припарковані перед будівлею румунського уряду. Бухарестские таксисти виступають проти Über за прикладом своїх мадридських колег.

Автомобілісти незадоволені незаконної, на їх думку, практикою, що використовується додатками Taxify і Uber, які забирають у них клієнтів. Тоді як законослухняним таксистам доводиться платити податки, від їх конкурентів цього не вимагають.

Обурені румунські таксисти поставили владі ультиматум — якщо не будуть прийняті заходи для захисту ліцензованих перевізників, почнуться масові акції з використанням не тільки автомобілів, але і маршрутних таксі з автобусами. Причому протестувальники обіцяють заблокувати рух у Бухаресті.

У форумі таксі: Таксисти Румунії теж виступили проти Über

Одночасно з Бухарестом страйк влаштували таксисти в Яссах, Брашові, Констанці, Тімішоара. Якщо питання не буде вирішене, вони перемістяться протестувати в столицю.

Таксисти Мадрида, також виступали проти Uber, припинили страйк, що тривала 16 днів. Вони вимагали більш суворого регулювання послуг свого конкурента і хоча не добилися поступок від регіонального уряду, продемонстрували свою єдність і збираються продовжити боротьбу.

«Це довга війна, в якій ви можете програти кілька битв, але я впевнений, що врешті-решт ми зможемо перемогти», — сказав Хуліо Санс, який очолює іспанський Союз федерацій таксі.

Читайте також: Uber пішов з Барселони з-за нових правил для таксі

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close