Таксі у світі

Суд Лондона не вважає упередженим рішення про надання Über тимчасової ліцензії

Високий суд Лондона відмовив у вівторок водіям лондонських таксі-кебів в задоволенні позову про упередженість попереднього рішення надати тимчасову ліцензію компанії Über. Про це повідомляє агентство Press Association.

Раніше суд надав компанії ліцензію на 15 місяців і зобов’язав сплатити судові витрати у $556 тис.

“Виявивши всі обставини, що стосуються припущення про те, що суддя діяв упереджено, ми вважаємо, що ці обставини не дозволять неупередженого та інформованої спостерігачеві зробити висновок про існування реальної ймовірності упередженості судді у цій справі”, – йдеться у заяві Високого суду у відповідь на позов United Cabbies Group – організації, що об’єднує таксистів лондонського району Хекні.

Позивачі звинувачували в упередженості суддю магістратського суду лондонського округу Вестмінстер Емму Арбутнот, яка в червні минулого року задовольнила апеляцію Über на рішення транспортної компанії-оператора Transport for London (TFL) про непродовження ліцензії на здійснення діяльності у британській столиці. Тоді суд надав Über ліцензію на роботу в Лондоні терміном на 15 місяців і зобов’язав компанію сплатити судові витрати у £425 тис. ($556 тис.) за судові витрати.

В каталозі таксі: Uber (Uber) таксі 9988 / Київ

У вересні 2017 року TFL відмовився продовжувати ліцензію Uber, чий термін дії закінчувався в жовтні. На думку TFL, її діяльність не відповідала вимогам безпеки, дотримання яких необхідно при здійсненні приватного візництва. Претензії до Über стосувалися в тому числі таких моментів, як підходу 40 тис. водіїв компанії в Лондоні до оповіщення міської влади про тяжкі злочини, свідками яких вони могли стати, як способу набуття цими водіями медичних сертифікатів, як у компанії проводилася перевірка на предмет порушень правил безпеки та кримінального кодексу, а також використання водіями Über таких технологій при спілкуванні з клієнтами, які дозволяли йти від контролю з боку правоохоронних органів.

У форумі таксі: Убер (Uber) Україна – відгуки водіїв таксі

Зрештою Über погодилася з переліком претензій, але при цьому дала зрозуміти, що зміни, які були з тих пір торкнулися і принципів підбору кадрів, і загальної політики компанії дають підстави для того, щоб столичні власті надали б ліцензію з укороченим терміном дії – 1,5 року замість спочатку запитуваних 5 років.

Uber – міжнародна компанія з Сан-Франциско, заснована підприємцями Тревісом Калаником і Гарретом Кемпо в 2009 році. Компанія створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати приватного таксі. З його допомогою замовник резервує машину з водієм і потім відстежує її переміщення до місця призначення, здійснюючи оплату готівкою чи з допомогою банківської картки.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close