Таксі у світі

Виділять 5 млн фунтів – легендарні лондонські таксі переходять на газ

Мер британської столиці оголосив, що виділить на переклад чорних таксі на ГБО 5 млн фунтів. Мерія Лондона планує інвестувати додаткові 24 млн фунтів стерлінгів в програму перекладу чорних таксі на альтернативні види палива.

З цієї суми 5 млн буде витрачено на оснащення газобалонним обладнанням (ГБО) таксомоторів TX4 Euro 5, повідомляє enkorr.

У грудні 2018 року влада Лондона анонсували програму переведення частини парку лондонських таксі на скраплений вуглеводневий газ.

У програмі Transport for London (TfL) передбачено, що таксі, що використовують газ, поряд з останніми моделями Євро-6 і електромобілями, будуть ліцензуватися ще протягом 15 років. Таким чином, автори програми TfL визнали, що оснащені ГБО таксомотори відповідають стандартам ULEZ (Ultra Low Emission Zone англ. – зона з надзвичайно малими рівнями викиду шкідливих речовин).

Читайте також: Суд Лондона не вважає упередженим рішення про надання Über тимчасової ліцензії

У 2019 році В Лондоні збираються ввести нормативи, згідно з якими таксомотори, які відповідають екологічним стандартам Євро-5, Євро-4 і Євро-3, повинні бути виведені з експлуатації через 12 років.

Як зазначають в мерії британської столиці, незалежне тестування показало, що після переведення таксі TX4 на ЗВГ викиди NOx скорочуються в середньому на 70%. Згідно з дослідженнями, водії таксомоторів, що використовують в якості палива ЗВГ, можуть економити на паливі приблизно 200 фунтів в місяць.

ULEZ (Ultra Low Emission Zone англ. – зона з дуже малим рівнем викидів шкідливих речовин) — програма, спрямована на поліпшення якості повітря в Лондоні за рахунок скорочення парку “брудних” автомобілів (нижче Євро-5) і введення плати за в’їзд в центр британської столиці, яка в середньому складе 12,5 фунтів.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close