GM-АвтоВАЗ відкриє нові потужності для випуску Нива

«GM-АвтоВАЗ» планує створення на території особливої ​​економічної зони «Тольятті» корпусу кузовного і пресового виробництв, а також інженерної лабораторії та логістичного центру. Ці потужності призначені для випуску позашляховика Chevrolet Niva наступного покоління.GM-АвтоВАЗ відкриє нові потужності для випуску Нива«GM-АвтоВАЗ» планує створення на території особливої ​​економічної зони «Тольятті» корпусу кузовного і пресового виробництв, а також інженерної лабораторії та логістичного центру. Ці потужності призначені для випуску позашляховика Chevrolet Niva наступного покоління.
Загальний обсяг інвестицій в проект складе 6,2 млрд руб., В результаті його реалізації буде створено понад 1000 нових робочих місць. Будівництво виробничого корпусу розпочнеться навесні 2013 року, а запуск виробництва нової Niva повинен відбутися в кінці 2015 року.

Як повідомлялося раніше, Niva наступного покоління стане абсолютно новою моделлю. Всі основні вузли та агрегати, включаючи кузов, будуть зроблені General Motors. Поки невідомо, чи збереже при цьому Niva свої позашляхові якості, в тому числі, постійний повний привід, знижений ряд передач, блокування міжосьового диференціала, длинноходную підвіску. За деякими даними, машина може перетворитися на кросовер, схожий на Renault Duster.
В даний час Chevroelt Niva першого покоління можна придбати мінімум за 444 000 рублів. Автомобіль з шкіряною оббивкою салону, легкосплавними дисками, двома подушками безпеки, рейлінгами на даху і кондиціонером оцінюється вже в 541 000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close