Таксі у світі

«Яндекс.Таксі» запустився в Ізраїлі під брендом Yango і без власних тарифів

Сервіс «Яндекс.Таксі» офіційно розпочав роботу в Ізраїлі під брендом Yango, говориться в блозі компанії. До цього Yango почав працювати у Фінляндії і Кот-д’Ивуаре.

На першому етапі Yango працює в агломерації Гуш-Дан, в яку входять Тель-Авів, Яффо, Раанана, Герцлія та інші населені пункти, а також в Нетанії, Хайфі, Ашкелоні і Ашдоді. Користувачі можуть викликати таксі з одного міста в інше, також машину можна викликати з російського програми «Яндекс.Таксі», не завантажуючи Yango окремо.

У форумі таксі: «Яндекс.Таксі» запустився в Ізраїлі під брендом Yango і без власних тарифів

В «Яндекс.Таксі» кажуть, що не будуть встановлювати власні тарифи на поїздки в Ізраїлі.

У всьому Ізраїлі єдині тарифи на таксі — неважливо, користується людина додатком, замовляє таксі по телефону або зовсім ловить машину на вулиці. Вартість замовлення розраховує таксометр водія. На неї впливає безліч факторів: відстань між двома точками, кількість пасажирів у салоні, наявність багажу, час доби. Так буде і з поїздками, замовленими в Yango. Але при цьому ми — єдине додаток в країні, яке розраховує і показує приблизну вартість до початку поїздки.

Читайте також: Сервіс “Яндекс.Таксі” виходить на ринок Фінляндії як Yango

«Яндекс.Таксі» офіційно представила бренд Yango в листопаді 2018 року, одночасно із запуском сервісу в Гельсінкі. У компанії тоді пояснили, що ця назва деяких мовах звучить краще, ніж російський варіант, а також його можна буде використовувати для інших сервісів.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close