zakordonom

На внутрішній стороні МКАД зіткнулися 10 машин, рух паралізовано

У вівторок вранці на внутрішній стороні МКАД сталася велика аварія. За уточненою інформацією, ДТП сталося в районі Капотні. Зіштовхнулися 10 автомобілів, у тому числі три фури. На місці аварії працюють поліцейські і лікарі, інформації про потерпілих поки немає. Рух на МКАД від Капотні до Носовіхінське шосе практично паралізовано, середня швидкість потоку не перевищує 5 кілометрів на годину.На внутрішній стороні МКАД зіткнулися 10 машин, рух паралізованоУ вівторок вранці на внутрішній стороні МКАД сталася велика аварія. За уточненою інформацією, ДТП сталося в районі Капотні. Зіштовхнулися 10 автомобілів, у тому числі три фури. На місці аварії працюють поліцейські і лікарі, інформації про потерпілих поки немає. Рух на МКАД від Капотні до Носовіхінське шосе практично паралізовано, середня швидкість потоку не перевищує 5 кілометрів на годину.
Нагадаємо, ще одна велика аварія на МКАД сталася наприкінці жовтня цього року. У районі 38-го кілометра кільцевої провалився значний шматок асфальту. В результаті, зіткнулися 17 автомобілів. Машини отримали незначні пошкодження, з людей ніхто не постраждав.

Як пояснили пізніше комунальні служби, обвал грунту стався через що погіршилися погодні умови. Однак у неділю ввечері цю інформацію спростували в мерії, заявивши, що асфальт обвалився через те, що один з водіїв перевищив швидкість в умовах обмеженої видимості. Колесо автомобіля потрапило в яму, вибивши більший шматок дорожнього полотна, що і послужило масового зіткнення машин.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close