Cartoons

Що заважають парковці громадян запропонували штрафувати


Депутати Держдуми підготували законопроект, що стосується покарань за створення перешкод парковці. Як повідомляє газета «Комерсант», йдеться про введення штрафів в розмірі від 5 до 30 тисяч рублів для громадян, що заважають парковці. Автори уточнюють, що мова йде про парковці поряд з офісами, ресторанами, барами, банками та іншими установами.Що заважають парковці громадян запропонували штрафувати
Депутати Держдуми підготували законопроект, що стосується покарань за створення перешкод парковці. Як повідомляє газета «Комерсант», йдеться про введення штрафів в розмірі від 5 до 30 тисяч рублів для громадян, що заважають парковці. Автори уточнюють, що мова йде про парковці поряд з офісами, ресторанами, барами, банками та іншими установами.
«Численні незаконні знаки, що забороняють парковку, стовпчики, ланцюги і шлагбауми, що не дають можливості припаркуватися або заважають руху транспортних засобів, заповнили міста Росії. В першу чергу подібні перешкоди в русі та паркування транспортних засобів з\’явилися біля різних офісів і установ, готелів, ресторанів, барів, ринків, магазинів та інших закладів. При цьому їх охорона або інший обслуговуючий персонал у разі паркування вимагають від водіїв видалення транспортного засобу, хоча подібна вимога є незаконною », – передає видання зміст пояснювальної записки.

Нагадаємо, з 1 листопада в Москві почала працювати пілотна зона платного паркування. Тепер водіям доводиться платити за паркування на Успенському, Петровському, Дмитрівському, Копьевском, Ліховому, Великому, Малому та Середньому Каретному провулках та вулицях Каретний Ряд, Петрівці, Першому, Другому та Третьому Колобовська провулках, Петровському бульварі, Крапивенському і Рахмановском провулках і Петровських лініях . Вартість паркування складе 50 рублів в годину.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close