Таксі у світі

B таксі Нью-Йорка можуть з’явитися «тривожні» кнопки

B міській раді Нью-Йорка зареєстрували два законопроекти, які пропонують обладнати міські таксі «тривожними» кнопками. Один із законопроектів пропонує встановити «червону кнопку» co боку пасажира, інший – з боку водія.

Відповідно до обох законопроектів, кнопка S. O. S. буде відправляти сигнал безпосередньо в поліцію.

Поки ще проекти знаходяться на стадії слухань, у яких вчора, 28 січня, взяли участь і представники Департаменту поліції Нью-Йорка. Вони відзначили, що ініціатива хороша, але на практиці це може відволікати поліцію на велику кількість помилкових викликів.

«Ніхто не може гарантувати, що пасажир або водій не натиснуть кнопку з-за якогось спору (наприклад, політичного) і так далі», — сказав директор з законодавчих питань NYPD Олег Чернявський.

За словами Чернявського, офіцерам доведеться виїжджати на хибні виклики, відволікаючись від реальних надзвичайних ситуацій.

Азіз Ба, член Незалежної гільдії водіїв (Independent Drivers Guild), сказав Dailу News, що «тривожна» кнопка важлива для безпеки водіїв, але він волів би покладатися на кнопку в додатку Uber, яка підключається до 911, a не на новий пристрій в його автомобілі, за встановлення якого доведеться ще й платити.

Один з міських радників і авторів законопроекту o кнопках S. O. S. для водіїв Енді Кінг (Бронкс) зазначив, що смартфони можуть бути марними в разі реальної небезпеки, тому що таксистам потрібен непомітний спосіб покликати на допомогу.

«Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити водіям швидкий і легкий доступ до виклику допомоги без залучення уваги», — сказав Кінг.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close