Таксі у світі

Водії таксі в Тбілісі зможуть безкоштовно помити і перефарбувати машини з 1 березня

Компанія, яка перемогла в конкурсі мерії, бере на себе витрати з оновлення машин таксистів і натомість розмістить рекламу на автомобілях.

Водії таксі в Тбілісі зможуть отримати ваучери для того, щоб безкоштовно перефарбувати машини в білий колір і зробити хімчистку салону, з 1 березня, заявив мер Каха Каладзе на засіданні міського уряду.

Згідно затіяної мером Тбілісі Кахою Каладзе реформу, з 1 жовтня 2018 року у всіх таксистів у столиці повинна бути відповідна ліцензія. Крім того було оголошено, що з 1 жовтня 2019 року всі таксі будуть одного кольору – білого.

“Конкурс, який був оголошений на розміщення реклами на таксі, вже завершено. Це безпосередньо пов’язано з реформою таксі. Ви знаєте, що з жовтня 2019 року для таксі визначено білий колір. Для того щоб додаткові витрати не лягли на плечі тих водіїв, які отримали ліцензію і пройшли технічне інспектування, зобов’язання по перефарбуванню бере на себе компанія, яка перемогла в конкурсі “, – заявив Каладзе.

Ваучери, які будуть видавати тим водіям таксі, які отримали ліцензію до 10 жовтня 2018 року і пройшли обов’язкове технічне інспектування, надасть компанія Alma, яка перемогла в конкурсі, натомість отримавши право розміщувати рекламу на автомобілях протягом двох років. Компанія Alma займається зовнішньою рекламою в Грузії з 1995 року.

За даними на 6 лютого, у столиці видано понад 26,3 тисячі дозволів на роботу таксистом. Вартість дозволу на перевезення пасажирів протягом 1 року при наявності автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння становить 100 ларі (близько 37 доларів), при наявності гібридної машини – 50 ларі (близько 19 доларів), а власникам електромобілів дозвіл видається безкоштовно.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close