Cartoons

Одну з двох нових естакад на Ленінградці відкриють до кінця року

Одна з двох естакад на Ленінградському шосе в районі МКАД відкриється в 2012 року. Як повідомляє Комітет державного будівельного нагляду столиці (Мосгосстройнадзор), роботи на цьому майданчику почалися в кінці 2011 р., за державним контрактом реконструкція «конюшинової» розв\’язки повинна бути закінчена тільки в II кварталі 2013 року. Але один спрямований з\’їзд з Ленінградки на зовнішню сторону МКАД планується запустити в 2012 році.Одну з двох нових естакад на Ленінградці відкриють до кінця рокуОдна з двох естакад на Ленінградському шосе в районі МКАД відкриється в 2012 року. Як повідомляє Комітет державного будівельного нагляду столиці (Мосгосстройнадзор), роботи на цьому майданчику почалися в кінці 2011 р., за державним контрактом реконструкція «конюшинової» розв\’язки повинна бути закінчена тільки в II кварталі 2013 року. Але один спрямований з\’їзд з Ленінградки на зовнішню сторону МКАД планується запустити в 2012 році.

Перша естакада, яка відкриється до кінця року, має протяжність 1,8 км і починається відразу за мостом через канал імені Москви. Вона дозволить автомобілістам здійснити лівий поворот з Ленінградського шосе на МКАД-Захід з виїздом на МКАД вже за мостом через Бутаковскій затоку. Друга естакада довжиною 0,3 км буде виводити транспортний потік на внутрішню сторону МКАД у напрямку східній частині міста, її передбачається запустити в квітні 2013 року. Всього в рамках проекту планується побудувати 3,5 км доріг.
Існуюча «конюшиновий» розв\’язка вичерпала свою пропускну здатність. Її реконструюють таким чином, щоб виключити перетинання транспортних потоків: будуються додаткові спрямовані з\’їзди (естакади) з шосе на МКАД більш ефективно справляються з великою кількістю автомобілів і дозволяють водіям маневрувати.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close