Таксі у світі

В «Яндекс.Таксі» заборонили ікони і чотки в автомобілях бізнес-класу

У Росії директор з спецпроектів фонду “СНІД.ЦЕНТР” Михайло Конєв зауважив, що водіям “Яндекс.Таксі” заборонили тримати в салоні особисті речі.

Під забороною опинилися їжа, іграшки, сигарети, чотки і навіть ікони. Накладки для сидінь, чохли, покривала і газети на килимках з автомобілів бізнес-класу теж пропали, розповів він в Facebook.

Щоб справити враження на жінку, пише Конєв, він замовив чорний BMW. Коли у вікні авто з’явився Храм Христа Спасителя, водій перехрестився. Після цього пасажир не витримав і обурився.

– Ви знаєте, що в цьому храмі банкети проходять і взагалі – Pussy Riot танцювали? Тут Бога немає, – заявив він.

– Бог скрізь, от і хрещуся. Ікони в машині заборонили, а це не зможуть мене витравити, – відповів водій.

У форумі таксі: В «Яндекс.Таксі» заборонили ікони і чотки в автомобілях бізнес-класу

Конєв додав, що захоплюється сміливістю власників “Яндекс.Таксі”, адже в Росії діє закон про образу релігійних почуттів.

– Дивуюся сміливості бізнесменів – так можна і за образу почуттів віруючих загриміти. Втім, головне в економі не забороняйте – там таке водіння, що не раз за поїздку про Бога доводиться згадувати, – сказав він.

На сайті “Яндекс.Таксі” додали, що водії повинні тримати в салоні питну воду та зарядку для смартфона. Бажано, щоб в машині були взуттєва губка і серветки.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close