Новий Mercedes-Benz S-клас не дає заснути за кермом


Вартість бензину в Москві увелічіфОбновленний Mercedes-Benz S-класу, який з\’явиться у продажу в наступному році, отримає ряд нових допоміжних систем. У тому числі, автомобіль оснастять адаптивним круїз-контролем Distronic Plus з системою активного підрулення Steering Assist. Ця технологія утримує автомобіль у межах смуги руху на швидкості від 30 до 199 кілометрів на годину, коли датчики виявляють, що водій прибрав руки з керма.Новий Mercedes-Benz S-клас не дає заснути за кермом
Обновленний Mercedes-Benz S-класу, який з\’явиться у продажу в наступному році, отримає ряд нових допоміжних систем. У тому числі, автомобіль оснастять адаптивним круїз-контролем Distronic Plus з системою активного підрулення Steering Assist. Ця технологія утримує автомобіль у межах смуги руху на швидкості від 30 до 199 кілометрів на годину, коли датчики виявляють, що водій прибрав руки з керма.

Крім того, новий S-клас отримав доопрацьовану систему екстреного гальмування, яка діє на швидкості до 72 кілометрів на годину і здатна відстежувати обстановку на дорозі попереду автомобіля. Була доопрацьована і система розпізнавання дорожніх знаків, яка тепер зчитує обмеження швидкості, заборона руху по смузі і знак «проїзд заборонено».
Ще одна нова система в арсеналі S-класу – технологія Attention Assist, яка контролює рівень втоми водія. Система працює на швидкості від 59 до 199 кілометрів на годину, і не дає автомобілісту заснути за кермом. Крім іншого, оновлений седан може самостійно припаркуватися. Також S-клас отримав систему стеження за дорожньою ситуацією позаду машини і систему розпізнавання пішеходів. В подарунок до машини дають авточехлы. Таким чином хочуть заохотити покупців =)

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close