Таксі у світі

Автономне льотно-дорожнє таксі випробували публічно. Відео

На распахнувшей свої двері Амстердамської тижня дронов компанії Audi, Italdesign і Airbus показали публіці концепт безпілотного літального апарату Pop. Up Next, який буде здатний перевозити людей як по землі, так і по повітрю.

Pop.Up Next являє собою плід спільної розробки Audi, Italdesign і Airbus. Це модульний концепт, який призначений для вирішення проблем з пробками у великих містах, адже теоретично він може перевозити людей як по дорогах, так і по повітрю, вирішуючи проблему перевантаженості транспортних магістралей. Основний елемент Pop. Up Next — пасажирська капсула, до якої можуть кріпитися два модулі — літальний і дорожній.

У салоні встановлений 49-дюймовий сенсорний екран, що використовує розпізнавання обличчя і голоси, а також відстежує рух очей. Президент Italdesign і віце-президент Audi по IT та закупівель Бернд Мартенс назвав Pop. Up Next амбітним рішенням, здатним в майбутньому назавжди змінити міське життя. Для цього німці співпрацюють з аерокосмічною компанією Airbus і представниками різних міст та університетів.

На щорічній Амстердамської тижня дронов публіці показали концепт масштабу 1:4, який вперше публічно здійснив політ і успішно виконав всі необхідні дії: літальний модуль точно розмістив пасажирську капсулу на дорожньому модулі, який потім поїхав в повністю автономному режимі. На думку Бернда Мартенса, безпілотні літальні таксі «вже в дорозі» і в найближче десятиліття люди зможуть користуватися ось таким мультитранспортом.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close