Таксі у світі

У Празі суд заборонив альтернативний сервіс таксі Taxify

Фірма Taxify (альтернативний сервіс таксі) змушена припинити працювати в Празі. Празький міський суд постановив, що естонська фірма не дотримується законів Чеської Республіки.

Рішення не є остаточним, представники Taxify збираються оскаржити рішення суду.

Згідно з ухваленим рішенням, водії, у яких немає ліцензії таксиста (та інших встановлених законом атрибутів), не можуть надавати свої послуги через сервіс Taxify.

Представники компанії призвели кілька аргументів на свою користь. Фірма наполягає на тому, що є лише платформою, відповідальною за створення та підтримку мобільного додатку Taxify. Однак, згідно з обґрунтуванням судді Зузани Чижковой, діяльність компанії демонструють ознаки недобросовісної конкуренції і повинні бути негайно припинені.

У форумі таксі: У Празі суд заборонив альтернативний сервіс таксі Taxify

Адвокат компанії Матей Крупа каже, що справа дуже важке і вирішувати його потрібно далеко на рівні Верховного суду. Він також стверджує, що суд лише лобіював інтереси класичних таксі, існування яких зовсім не реагує на розвиток технологій.

«Наш сервіс настільки прогресивний, що не можна продовжувати дотримуватися старого порядку, потрібно дивитися вперед! Ми вважаємо, що саме так повинен в майбутньому виглядати пасажирський транспорт», – додав він.

Taxify з’явився на чеському ринку в серпні 2015. За даними компанії, сервісом активно користується кілька сотень водіїв у Празі. Празькі таксисти за останній рік вже декілька раз протестували проти роботи таких сервісів, як Taxify і Über. У травні 2017 року міський суд таки заборонив Taxify вести діяльність у столиці. Тим не менш, вже в серпні того ж року влада скасувала своє рішення і знову дали фірмі можливість працювати.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close