Половина молодих водіїв відволікаються від дороги на інтернет

Майже половина водіїв у віці від 18 до 29 років користуються інтернетом за кермом, повідомляє найбільший автостраховиків США State Farm Mutual Automobile Insurance Co. За даними компанії, 48% опитаних автомобілістів цієї вікової категорії відволікаються від дороги на інтернет. Зазначимо, що 3 роки тому, в 2009 році, цей показник становив 29% від загального числа опитаних водіїв.Половина молодих водіїв відволікаються від дороги на інтернетМайже половина водіїв у віці від 18 до 29 років користуються інтернетом за кермом, повідомляє найбільший автостраховиків США State Farm Mutual Automobile Insurance Co. За даними компанії, 48% опитаних автомобілістів цієї вікової категорії відволікаються від дороги на інтернет. Зазначимо, що 3 роки тому, в 2009 році, цей показник становив 29% від загального числа опитаних водіїв.
При цьому близько 36% водіїв віку 18-29 років відволікаються від дороги на соціальні мережі проти 21% в 2009 році. Пошту за кермом перевіряють 43% проти 32% автомобілістів трьома роками раніше. Дослідники пояснюють таке збільшення числа порушників зростаючою популярністю смартфонів.

За даними міністра транспорту США, Рея Лахуда, в 2010 році через неуважність водіїв за кермом у ДТП загинули 3092 людини і понад 400 000 осіб отримали поранення. Національний комітет безпеки на транспорті назвав боротьбу з неуважністю на дорогах однієї зі своїх головних завдань на 2013 рік. Зараз комітет думає над використанням спеціального пристрою, який буде блокувати різні девайси на час, поки водій керує автомобілем.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close